Hakkımızda

Göz6 Evi yarışmasının tanıtımını Haziran ayının sonlarında TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2016 yarışmasında Acun Ilıcalı yapmıştı.

Kısaca anlatılan Göz6 Evi yarışmasında 8 erkek ve 8 kadının yarışmacı olacağı, belirli bir eleme süreci ile 1 kadın 1 erkek yarışmacının kazanacağı ve ödül olarak Survivor 2017’ye katılacağı duyuruldu.

Tabi ki çok az detay paylaşıldığı için insanlar arasında belirli bir ilgi ve merak uyandırdı. Hemen arkasından başlayan başvuru sürecinde ise birçok kişi başvurularını gerçekleştirerek Göz6 da yarışmacı koltuklarından birine oturmaya çalıştı.

Biz de bu süreçte sizlere hem doğru bilgi akışı sağlamak, hem çok fazla bilinmeyeni olan yarışma hakkında yorumlara dayalı yazılar sunmak, sosyal medyadaki son dedikoduları paylaşmak ve siz değerli sayfa takipçilerimiz tarafından goz6@goz6evi.net mail adresimize ulaştırılan adaylara ait bilgi ve resimleri paylaşarak yarışma öncesinde sizlerle paylaşmak amacıyla www.goz6evi.net i kurduk.

Amacımız Göz6 Evi yarışması ile ilgili bilinen bilinmeyen tüm detayları ortaya koymaktır. Sayfamızın Göz6 Evi yarışmasının resmî sayfası olmadığını, TV8 ve Acun Medya ile aramızda herhangi bir bağ ve ortaklık olmadığını siz değerli takipçilerimize duyurmak isteriz. Yapılan paylaşımların tamamen yorumlara ve araştırmalar sonucu elde edilen verilere dayandığını ve kesinlik içermediğini bildiririz.

Siz de sayfamızı sık sık takip ederek en güncel bilgiler ve yarışmacılar hakkında bilgileri alabilir, sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. İyi eğlenceler.