Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Goz6evi.net sayfasının hukuki yeri ve kullanıcıların Goz6evi.net’te bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Amacımız Göz6 Evi yarışması ile ilgili bilinen bilinmeyen tüm detayları ortaya koymaktır. Sayfamızın Göz6 Evi yarışmasının resmî sayfası olmadığını, TV8 ve Acun Medya ile aramızda herhangi bir bağ ve ortaklık olmadığını siz değerli takipçilerimize duyurmak isteriz. Yapılan paylaşımların tamamen yorumlara ve araştırmalar sonucu elde edilen verilere dayandığını ve kesinlik içermediğini bildiririz.

Aday bölümünde yayınlanacak olan bilgilerin gerçekliğinden adayın kendisi sorumludur. Göz6evi.net bundan sorumlu tutulamaz. Yayınlanan resim ve diğer detaylarla ilgili olarak sizin izniniz dışında başka bir kişi tarafından gönderilmiş görsel ve bilgiyi farketmeniz durumunda bize goz6@goz6evi.net e mail atarak durumu bildirerek kanıtlamanız durumunda içeriği en kısa sürede kaldırmayı kabul ederiz.

Goz6evi.net sayfasında yer alan yazılara yorum yapanların kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak yorum yapanın açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır. Yazılara eklenen yorumlardan yorum sahibi sorumludur, goz6evi.net bundan sorumlu tutulamaz. Goz6evi.net, kişisel bilgilerin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Goz6evi.net bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, Goz6evi.net tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Goz6evi.net’in bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Goz6evi.net internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Goz6evi.net gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.