Göz6 57. Bölümde Neler Yaşandı?

0
412

Göz6 57. Bölüm, Tv8 ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Bir önceki bölümde, Erdi ve takım arkadaşları arasında atışmalar ve gerilim yaşanmıştı. Ayrıca eleme oyununu 5-3 gibi bir skorla kazanan erkekler takımı avantajı eline geçirmişti.

Bu bölümde ise yine bir eleme oyunu ekranlara taşındı. İlk yarışmacılar, aralarında ilişkileri bulunan Zeyd ve Berna Keklikler’di. Oyunun amacı; yarışmacıların önünde bulunan döner mekanizmaya, bir kule şeklinde nesnelerin aşağıdan yukarıya doğru dizilmesiydi. Kulesi ilk olarak yıkılan yarışmacı oyunu kaybediyordu. Zeyd ve Berna uzun bir kule yaptılar ve sonunda kazanan Zeyd oldu. İkinci yarışmacılar olarak Berna Kes ve Fatih karşı karşıya geldi. Oyunu kazanan Berna Kes, takımı adına durumu 1-1’e getirdi. Sonraki oyunlarda da erkekler takımı üstünlük sağladı ve eleme oyunundan zaferle çıkmış oldu. 5-2 ile sonuçlanan oyundan sonra kızlar takımında hayal kırıklığı gözlemleniyordu.

Erdi ve Zeyd arasında güldüren bir diyalog yaşandı. Zeyd su içmek için kullandığı bardağı yıkadıktan sonra masaya geri getirdi. Ancak bardağı tam masaya koyacakken, bardak elinden kayarak yere düştü ve kırıldı. Bunun üzerine camın arkasında bulunan Berna Keklikler ‘nazar!’ diyerek bağırdı ve gülmeye başladı. Erdi ise Zeyd ve Berna için ‘Siz ne kadar tuhaf bir çiftsiniz’ diyerek yarışmacıları güldürdü.

Yakın arkadaşlarken bir anda araları bozulan Berna Keklikler ve Serenay yüzleştiler. Serenay, kendisine hiçbir şekilde olumlu yorumlar yapılmadığını ve bunun Berna ile arası bozulduktan sonra olmaya başladığını söyledi. Bunun üzerine Berna Keklikler de aynı şekilde kendisinin de hiç olumlu yorumlar alamadığını belirtti. Berna’nın Serenay’a karşı ‘Sen beni yalnız bıraktın’ cümlesini kullanması Serenay’ı gözyaşlarına boğdu… Göz6 bütün heyecanıyla, Survivor’a gidecek yarışmacıyı belirmek adına devam ediyor.

CEVAP VER