Göz6 56. Bölüm Tanıtımı

0
652

Göz6 evi, Survivor’a gidecek olan yarışmacının belirlenmesi adına, kızlar ve erkekler takımı arasındaki kıyasıya bir rekabete sahne olmaya devam ediyor. Sayıları giderek azalan takımlar, sonraki eleme oyunlarına daha derin bir konsantrasyonla hazırlanıyor. Hiçbir oyunun garanti olarak görülmediği, nefesleri kesen ve heyecan dolu yarışmalara şahit olmaya devam ediyoruz. Oyunlar haricinde takımların kendi aralarında yaşanan tartışmalar ve takımlar arası taktik hareketler ilgi çekiyor.

Bir önceki bölümde göz6 evinden elenen kişi erkekler takımından Ege olmuştu. Dörtlü bir eleme potası oluşunca, elenecek kişinin kim olduğunu üzerine tahminde bulunmak bir hayli zor oluyordu. Zeyd, Erdi, Ege ve Fatih son ana kadar elenme psikolojisi yaşadılar. Zeyd ve Erdi’nin göz6 evine geri gönderilmesinden sonra, Ege ve Fatih arasında sms oyları üzerinden bir tercih yapılacaktı. Seyirciler tarafından en az oyu alarak göz6 evinden ayrılan isim Ege olarak belirlendi. Ege’nin ayrılacak olması, Zeyd ve Fatih üzerinde üzücü etkiler bırakmıştı. Karşı grupları olan Fatih, Bulut ve Ramazan ise bu durumdan memnun kalmışlardı.

Göz 56. Bölüm, Fatih’in ve Zeyd’in isyanına ve tehditlerine konu oluyor. Ege’nin evden ayrılmasıyla birlikte Fatih’in psikolojisi bozulmuş durumda. Tanıtım fragmanına yansıyan karelerde, Fatih’in Ege’nin gidişi üzerine ağladığı ve kardeşi olarak gördüğü Ege’yi koruyamadığı gerekçesiyle derin bir hayal kırıklığı yaşadı görülüyor. Ayrıca Erdi’nin Bulut ve arkadaşlarına karşı ‘hepinizin cezasını keseceğim, kardeşimin intikamını sizlerden alacağım’ şeklinde tehditler savurduğu gözlemleniyor. Bunun üzerine Ramazan da Erdi’ye ‘ben senin gibi abiye anca kurabiye derim’ söyleminde bulunuyor. Zeyd’in Ramazan’a olan tepkisi ise bir hayli sert oluyor. ‘Hepinizi yakacağım’ şeklinde bir tehdit de Zeyd’in ağzından duyuluyor. Göz6 bu akşam 18:15 saatinde Tv8 ekranlarında olacak.

CEVAP VER