Göz6 55. Bölümde Neler Yaşandı?

0
423

Göz6 evinde erkekler ve kızlar takımından yarışmacılar birer birer Survivor’a katılma şanslarını kaybederek eleniyor ve evden ayrılıyor. Sona doğru yaklaştıkça, hem iki takımda hem de ekran başındaki izleyicilerde büyük bir heyecan beliriyor. Göz 6 55. Bölüm, elenerek Survivor’a gidemeyecek olan kişiyi belirlemek adına öncelikle takımlar arası eleme oyununa sonrasında da eleme oyununu kaybeden takımdan hangi kişinin evden ayrılacağına konu oldu.

Kızlar ve erkekler arasındaki eleme oyunu nefesleri kesti. Ekstra eleme oyununa kadar giden oyunda, kızlar takımı son anda oyunu kazandı. Böylece bu hafta elenecek olan yarışmacı kızlar takımından değil erkekler takımından seçilecekti. Denge oyununda topu dengede tutmaya çalışan yarışmacılar zor anlar yaşadı, son oyunu Ege’nin kaybetmesi ve Berna Kes’in kazanmasıyla erkek takımında hayal kırıklığı gözlemleniyordu. Kızlar takımı ise yaşadıkları galibiyet sevincini gizlemedi.

Bireysel oyunda, topu dengede tutmaya çalışarak erkek takımı aralarında yarıştı. Sona kalan Bulut, Zeyd ve Ege arasından oyunu kazanan isim Bulut olmuş oldu. Bulut’un dokunulmaz kazanması, onun bu hafta elenemeyeceğine ve elenmesi için bir kişiyi seçebileceğine işaretti. Sms oyları açıklandığında, izleyicilerden en fazla oyu alan kişi Ramazan olarak açıklandı. Ramazan’ın da Bulut gibi elenmeyeceği ve bir kişiyi elenmesi için öne sürebileceği kesinleşti. Böylece gergin bekleyiş iyice tırmandı. Genel oylamada ortaya çıkan sonuç ise iki yarışmacıyı eleme potasına sokuyordu. Erkekler takımı arasındaki gruplar seçimlerini yaptı. Erdi ve Ege, en çok oyu alarak elenmesi istenen kişiler oldu. Bulut’un seçimi Zeyd, Ramazan’ın seçimi ise Erdi olarak karşımıza çıktı. Dörtlü elemede ise sona kalan iki isim Fatih ve Ege olarak belirlendi. Sms oylarında en az oyu alan isim yarışmaya veda edecekti. Bu isim Ege oldu ve Survivor’a gitme şansı onun için sona erdi.

CEVAP VER