Elenen Yarışmacı Belli Oldu

1
579

Göz6 evinde büyük bir eleme heyecanı yaşandı. Erkekler evinden elenerek ayrılacak olan yarışmacıyı belirlemek için ortaya dört aday çıkarıldı. Daha önce eşi benzeri görülmemiş bir eleme gecesi yaşanmış oldu.

Öncelikle erkekler takımı içinde yer alan yarışmacılar teker teker görüşme odasına çağrıldı. Fatih, Ramazan ve Bulut’un elenmesi için verdiği isim Ege oldu. Fatih ise Zeyd, Ege ve Erdi tarafından ismi verilen yarışmacıydı. Ege ve Fatih’in elemelerde, halkın gönderecek olduğu sms oylarına göre Survivor hayalleri bitebilirdi. Fakat bu iki adayın yanına sürpriz bir şekilde iki kişi daha eklendi. Erkekler arasındaki bireysel oyunda birinci olan Bulut, elenmesini istediği kişiyi Zeyd olara açıkladı. Zeyd’in bu evde olup olmamasının umurunda  olmadığını belirten Bulut, Zeyd’in bu takıma büyük zararlar verdiğini ve önceki oyunda yarışmayı yarıda bıraktığı hatırlattı. Sms oyları ile halkın çoğunluğunun oyunu alan kişi ise Ramazan’dı. Ramazan’ın ismini verdiği yarışmacı da Erdi oldu. Böylece Erdi, Zeyd, Fatih ve Ege son elemeye kaldı. Dört kişiden üçü Survivor için umutlarını sürdürmeye devam edecekti.

Öykü Serter’in ismini verdiği kişiler göz6 evine geri dönmeye başladı. Eleme potasında ismi söylenen ve elenmekten kurtulan ilk yarışmacı Erdi oldu. Erdi’den sonra ismi verilen ikinci isim Zeyd olarak belirlendi ve Zeyd’in bu hafta elenmeyeceği kesinleşti. Berna Keklikler, Zeyd’in evde kalması sonucu gözyaşlarını tutamadı. Geriye kalan iki yarışmacı Ege ve Fatih’ti. Gergin bekleyiş sürerken, sms oyları neticesinde, en az oyu alarak Survivor 2017 hayalleri bitecek olan kişi Ege çıktı. Arkadaşlarıyla vedalaşan Ege için göz6 yarışması sona ermiş oldu. Göz6 evi, Survivor’a gidecek olan kişiyi belirlemek adına, takımlar arasındaki büyük çekişmelere ve stratejik hamlelere sahne olmaya devam ediyor.

1 YORUM

CEVAP VER