Göz6 53. Bölüm Eleme Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

0
624

Göz6, 53. Bölümü ile Tv8 ekranlarına geldi. Takımlar arası eleme oyununda, kızlar ve erkekler takımları yarıştı. Bir önceki eleme oyununda erkeklerin net bir galibiyet almasıyla beraber kızlar takımı arasında kavga yaşanmıştı. Berna Keklikler’in bilinçli olarak oyunu kaybettiği üzerine yöneltilen eleştiriler sonrasında, Berna ve takım arkadaşları tartışmıştı.

Haftanın üçüncü eleme oyununda; erkekler ve kızlar takımları yarışmacılarının, önlerinde bulunan kutulardaki kırmızı ve mavi topları iki ellerini birden kullanarak değiştirmeleri gerekiyordu. Topları daha önce yerleştiren yarışmacı ikinci aşamaya geçme şansı yakalıyordu. İkinci aşamada yarışmacılar, önlerinde yer alan küpleri arkalarındaki sayılarına göre küçükten büyüğe olarak sıralıyordu. Berna Kes ve Bulut arasındaki ilk oyun, son anına kadar başa baş gitti. Oyunu kazanan Bulut, erkekler takımına bir puan kazandırmış oldu. İkinci oyunda ise ilginç anlar yaşandı. Ecem ile Zeyd’in yarıştığı oyunda, henüz ilk aşamadayken Zeyd oyunu bıraktı. Böylece Ecem ve kızlar takımı rahat bir puan kazanmış oldu. Berna Keklikler ve Fatih’in mücadelesinde kazanan taraf Fatih oldu. Diğer oyunların hepsini kazanmış olan erkekler takımı toplamda 5-1 gibi bir üstünlüğe sahip oldu. Erkekler takımında sevinç varken kızlar takımında büyük bir hayal kırıklığı ve sonrasında yaşanacak olaylara hazırlık sağlayan bir ortam vardı.

Oyunun kaybedilmesinden sonra kızlar takımında tartışmalar başladı. Berna Keklikler ve Gizem arasında başlayan konuşma bir anda tartışmaya dönüştü. ‘Ben sizden hesap sorarım’ diyen Berna Keklikler’e tepki Yasemin’den geldi. Yasemin’in üzerine yürüyen Berna Keklikler’i son anda takım arkadaşları tuttu. Ancak bu hareket ortalığı yatıştırmaya yetmedi. İki yarışmacı da birbirlerine saldırarak kavga ettiler. Berna Keklikler hızını alamayarak diğer arkadaşlarına da bağırmaya başladı. Erkekler takımı ise olayları büyük bir şaşkınlıkla izlemeye devam ettiler.

CEVAP VER