Araba Turuna Çıkan İsim Fatih Oldu

0
324

Göz6 evi, erkekler ve kızlar takımı arasındaki kıyasıya rekabete konu olmaya devam ediyor. Yarışmayı kazanarak Survivor’a gidecek kişi olmak için mücadele veren yarışmacılar, sinirlerine hakim olamayarak birbirleriyle kavga edebiliyor. Son haftalarda bunun örneğini en şiddetli olarak, erkekler ve kızlar takımı içinde görmüştük. En son yarışmayı 5-1 kaybeden kızlar takımında sinirler bir hayli gerilmişti. Berna Keklikler ve Yasemin arasındaki kavganın boyutu birbirlerine saldıracak kadar büyüktü. Eleme oyununu kazanan erkekler takımında ise sakin bir ortam vardı. Erkekler takımı yarışmacılarından Fatih, bu hafta için araba turuna çıkan isim oldu.

Fatih’in kullandığı araca ilk binen konuk Yelda oldu. Göz6 evindeki son yaşanan olaylar üzerine değerlendirmeler ve çıkarımlar yapan Yelda, Berna Keklikler ve Ramazan’ın arasında yaşananlara da yorumlarını kattı. Berna Keklikler’in herkesi sürekli tehdit ettiği söyleyen konuk, ayrıca Berna Keklikler’in dışarıda olsa Zeyd’in yüzüne asla bakmayacağını açıkladı. Berna’nın çok tehlikeli olduğunu ve insanların açıklarını aradığını, Zeyd’i de bu şekilde kendi tarafına çektiğini belirtti. Bu yorumlar üzerine Fatih ise Yelda’nın tespitinin ne kadar doğru olduğunu söyledi ve onu tebrik etti. Arabaya binen bir diğer konuk ise, Bulut’u desteklediğini ve Fatih’i çok sevdiklerini söyledi. Erdi, Zeyd ve Ege’nin erkekler evinde sorun çıkardıkları düşünen konuk, bu üç ismin sırasıyla gitmesi gerektiğini belirtti. Zeyd’in evde tutulma sebebini ise Berna Keklikler ile olan ilişkisine bağladı.

Araba turu devam ederken kızlar evinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Geçen gün yaşanan büyük kavganın da etkisiyle araları bozulmuş olan Berna Keklikler ve Serenay, aralarında geçen konuşma sonucunda tekrar barıştı. Aynı rüyayı gördüklerini birbirlerine söyleyen ikili daha sonra durum değerlendirmesi yaptı ve aralarında buzlar erimiş oldu.

CEVAP VER