Haftanın Eleneni Belli Oldu ve Survivor Hayalleri Bitti

0
1211

Ekranların ilgiyle takip edilen programı Göz6, yeni bölümü ile nefesleri kesti. Öncelikle eleme oyunları sırasında yarışmacılardan Erdi, önceki gün erkekler evinde çıkan büyük kavga hakkında bilgi verdi. Kavgayı kendisinin çıkardığını söyleyen Erdi, Zeyd’in anlattıklarına dayanamadığını ve kavgayı başlattığını söyledi. Ramazan ve Bulut, Erdi’nin bu söylemleri üzerine ‘yalan konuşuyorsun, bugün böylesin yarın başkasın’ diyerek yarışmacıya yüklendiler. Bu açıklamalardan sonra ise, erkekler ve kızlar arasındaki haftanın kazananını belirleyecek yarışma başladı. Yarışmada, her takımdan birer oyuncu karşılıklı olarak yarıştı. Domino taşlarını dizerek en sondaki mavi taşı kutuya düşürmeyi başaran ilk takım, puanları toplayarak haftanın kazananı olacaktı. Kızların iyi başladığı oyunda, fark erkekler aleyhine açılmaya başladı. Ancak erkekler takımı toparlanarak farkı eritti ve kıyasıya bir mücadele oluşmaya başladı. Beraberlik ile biten oyun uzadı. Uzatma oyununda kızlar takımı oyunu kazanmayı başardı. Erkekler takımında büyük hayal kırıklığı gözlemleniyordu.

Erkekler takımının kendi içinde oynanan oyunda ise, birinci olan kişi elenmesi için takımından birinin ismini verebilecekti ve dokunulmazlık kazanmış olacaktı. Oyun; bir platforma çıkıp tek ayak üzerinde durarak, tek ellerinde tuttukları yuvarlak cismin üzerindeki topu düşürmemek üzerine başladı. Yoğun bir konsantrasyon ve denge gücü isteyen oyunda, erkekler takımından yarışmacılar teker teker topları düşürmeye başladı. Sona kalan iki yarışmacı ise Zeyd ve Bulut olmuştu. Bulut’un topu düşürmesiyle beraber yarışmayı Zeyd kazanmış oldu. Zeyd ve arkadaşları müthiş bir sevinç içine girmişlerdi. Fakat Bulut’ta ise büyük bir kızgınlık vardı.

Zeyd’in Samed’i söylemesiyle, son üçe eleme için kalan yarışmacılar Samed, Erdi ve Ege oldu. Sms oylamaları sonucunda, elenmekten kurtulan ilk yarışmacı Erdi oldu. Samed ve Ege arasındaki gergin bekleyiş devam ederken sonuçlar açıklandı.  Sms oylamaları sonucunda, elenmekten kurtulan ilk yarışmacı Erdi oldu. Samed ve Ege arasındaki gergin bekleyiş devam ederken sonuçlar açıklandı. Yarışmaya veda eden ve Survivor’a katılma hakkını kaybeden isim Samed olarak açıklandı.

CEVAP VER