Berna ve Zeyd Arasında Duygusal Anlar

0
1192

Göz6 evinde Berna ve Zeyd arasında oldukça duygusal anlar yaşandı. Gözyaşlarını gizleyemeyen ikili, camın arkasında konuşmaya başladı. Zeyd’in ağlamaya başlaması ile Berna da Zeyd’in bu durumuna dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu.

Göz6 evinde sinirler bir hayli gerilmişti. Erkekler evinde başlayan sözlü atışmalardan sonra olaylar büyümüş, erkekler birbirlerinin üzerine yürüyerek kavga etmişlerdi. Erdi cama doğru giderek, kızlardan Ramazan ve Bulut üzerine hesap sormak istedi. Ecem’in Ramazan ve Bulut hakkında hiçbir eleştiride bulunmadığını ısrarla belirten Erdi, ayrıca Ecem’e ‘bu yarışmacı falan değil’ diyerek diğer kızları Ecem’e karşı uyarıyordu. Bu konuşmadan sonra ise, Berna Keklikler ve Serenay kendi aralarında tartışmaya başladı. Kızlar evindeki tartışmayı görerek duruma tekrar dahil olan Erdi ise bir kez daha kızlara karşı, Ecem’e dikkat etmelerini ve kendi aralarında tartışmamaları gerektiğini söylüyordu. Erdi’nin Bulut hakkında sürekli söylemlerde bulunması üzerine, Bulut dayanamayarak Erdi’nin yanına geldi ve ikili arasında sözlü sataşmalar başladı. Erkekler evindeki diğer üyelerin de toplanmasıyla beraber yaşanan tartışmaların boyutu büyüdü. Gerilimin artması ile birbirlerinin üzerine yürüyen Bulut ve Erdi kavgaya tutuştu. Erkekler evindeki diğer kişilerin araya girmesi ile kavga önlenmiş oldu ancak her iki tarafta da büyük bir şok vardı.

Yaşanan kavgadan bir hayli etkilenen ve çok korkan Berna’nın sinirleri bozulmuştu. Olayların sona ermesinden sonra Berna, Zeyd’i cama çağırdı. İkili birbirleri ile önlerinde duran pano aracılığıyla konuştular. Bu sırada Zeyd gözyaşlarını tutamayarak ağlamaya başladı. Zeyd’in ağladığı gören Berna ise bu duruma dayanamayarak ağlamaya başladı. Büyük bir gerilimin içinde kendilerini bulmuş olan Zeyd ve Berna, birbirlerini teselli etmeye çalıştılar. Zeyd’in panoya yazdığı ‘seni seviyorum’ cümlesi ise duygusal anların dozunu arttırmıştı.

CEVAP VER