Arkadaşlıkları Bitiyor mu?

3
401

Hepimizin bildiği gibi son günlerde Serenay ve Berna’nın arası çok iyiydi. Fakat kızlar araba oyununu kazanıp araba turunda misafirlerin eleştirilerini dinleyip bunları eve aktarınca hesaplar karıştı. Yasemin’in ve Gizem’in araba turunda misafirler Berna Keklikler için kötü eleştirilerde bulundu. Dedikodu yaptığını söylediler. Yasemin ve Gizem eleştirileri kızlara aktarırken Bernaya da dedikodu yaptığını söylediler. Berna en yakın arkadaşı olan Serenay’a “Ben dedikodu yapıyor muyum” diye soru yöneltince Serenay “ Halk ne görüyor ne yansıyor bilmiyorum” diye yanıtladı. Bunun ardından Berna Serenaydan istediği tepkiyi alamayınca bozuldu. Daha sonra Serenay evdeki kızlardan bazılarıyla konuştuktan sonra Bernayla bu konu hakkında konuşması gerektiğini düşündü. Bernayla konuşmaya başladıklarında Berna dedikodu konusunda yalnız kaldığını onu savunmadığı için Serenay’a kırıldığını belirtti. Serenay ise aralarındaki konuşmaların dedikodu olup olmadığına seyircinin karar vermesi gerektiğini kendisinin buna karar veremeyeceğini söyledi. Yüzleşmeden sonra Berna Serenay’a “Bana birkaç gün vermen lazım. Ben bir şeye kırıldığım zaman hemen eskisi gibi olamam” dedi. Serenay ise konuşmadan sonra “ Artık arkadaşlığımız eskisi kadar samimi olmayacak. Bende bundan sonra onun haksızlıklarını savunmayacağım” diye açıkladı. Bakalım önümüzdeki günlerde buzlar eriyecek mi bunu hep birlikte zamanla göreceğiz.

3 YORUMLAR

  1. Bitecek hepsinin arkadaşlığı bitecek. Sonuçta orası bir yarışma, karşı karşıya kaldıklarında görün siz o arkadaşlığı.

  2. Cevdet beye katılmamak mümkün değil tabi ki bitecek neticede Survivor yarışmasında bile ne oluyor kankalar son 5 e kalınca kavga ediyor 😀

CEVAP VER