Meltem Ailesi ile Görüştü

6
2952
goz6-meltem-esiyle-goz6evi-net

Meltem’in programdan ayrılmasına neden olan görüntüler ortaya çıktı.

 

Göz6 Evi’nin bayan yarışmacılarından Meltem’in, ailevi nedenlerden dolayı kocası ve çocuklarıyla görüşmesine izin verildi. Bu görüşmede eşinin sözleri yarışmacı Meltem’i şoke etti. Meltem’in kocası, kameraların önünde gerçekleşen görüşmede; “Çocuklar bazen saatlerce annem neden bizi bırakıp gitti diye ağlıyor. Herkes bana mesaj atıyor bu gerçekten Meltem mi diye? Ben de daha fazla annen ve babanla kalmak istemedim. Evi boşalttık, eşyalarımızı Antalya’ya gönderdik. Otele taşındık. Zaten Almanya’ya taşınacağız.” diyerek Göz6 evi yarışmacısını çok zor durumda bıraktı.

goz6-meltem-esiyle-goz6evi-net

Şaşkınlıktan ne diyeceğini bilemeyecek hale gelen yarışmacının yaşadığı şok yüzünden okundu. Çocukların huysuzluğu ve annesine sitemleri de dikkat çekti. Büyük çocuğunun “Sen yoktun, ben ağladım.” sözleri de içlerimizi burktu.

 

 

6 YORUMLAR

  1. Tamam içimizi burkan görüntüler eyvallah ta işte reyting kavgası bu yüzden oluyor zaten. yarışmanın yöneticilerini tebrik etmek lazım

  2. Meltem Göz6 yarışmasından sorunları olduğu için ayrılmamış mıydı? Böyle şeyler ratingi artırabiliyor seyircinin ilgisini çekiyor.

CEVAP VER