Göz6Evi.Net te Editör Olmak İster Misiniz?

4
660

Merhabalar. Bir süredir paylaşımlarımıza devam ettiğimiz www.goz6evi.net fan sayfamızda, Göz6 yarışması ile ilgili güncel ne varsa sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Sizlerden gelen talep ve dilekler doğrultusunda karşınıza daima yeni konularla çıkıyoruz.

Son dönemde takip ettiğimiz kadarıyla burada paylaşım yapmak isteyen arkadaşlar oluyor. Twitter sayfamız olan @goz6evinet te duyurduk ancak buradan da bir paylaşım yaparak siz değerli takipçilerimizin takip etmesini sağlamaya çalıştık.

 

Şimdi öncelikle editör nedir, ne iş yapar?

Editör, burada ekranlara taşınan haberleri yapan kişidir. Sizin için sanal alemi, sosyal medyayı ve yarışmayı takip ederek en güncel paylaşımları güzel bir sunum ile sizlere taşıyan kişidir. Sizin de içinizde sürekli takip ettiğiniz bu yarışma ile ilgili paylaşacağınız şeyler varsa aşağıda yer alan formu doldurarak mail adresimize gönderebilirsiniz.

Örneğin siz Zeyd‘i çok seviyorsunuz. Onun her hareketini takip ediyor, yaptıklarını insanlara anlatmaya ve sosyal medyadan paylaşım yapmaya bayılıyorsunuz. Gelin paylaşımınızı buradan yapın herkes görsün.

 

Nasıl editör olunur?

Editör olmak için;

 

  • Adınız soyadınız :
  • Yaşınız :
  • Yaşadığınız yer :
  • Varsa tecrübeleriniz :
  • Desteklediğiniz yarışmacı :
  • İletişim numaranız :

 

Bu formu kopyalayarak doldurduktan sonra mail adresimiz olan goz6@goz6evi.net e mail olarak gönderebilirsiniz. Daha sonrasında ise belirli bir eleme sürecinden sonra mail adresiniz üzerinden iletişime geçilerek editör hesabınız açılacak ve kısa bir eğitim sürecinden sonra  haber girmeye başlayabileceksiniz.

4 YORUMLAR

CEVAP VER