Göz6 Yasemin Kimdir ?

1
2054

Ekranların sevilen yarışması Göz6 yine dolu dolu bir bölüm ile ekranlarda yerini aldı. Eve yeni gelen yarışmacı Yasemin oldu. 26 Eylül Pazartesi yeni bölümde Yasemin eve giriş yaptı. Pek Göz6 yarışmacısı Yasemin kimdir kaç yaşındadır ve nerelidir gelin işte bu soruların hepsinin yanıtı haberimizin devamında olacak. Bilindiği üzere geçtiğimiz gün elenen isim Ece olmuştu şimdi ise onun yerine gelen isim kızlar evine giriş yaptı. Saç şekli ve sempatik tavırları ile kızlar tarafından çok hoş karşılandı. Ardında ise Yasemin erkekler ile tanışmak ve sohbet etmek için yanlarına gitti.

Göz6 Yasemin Kimdir ?
Farklı saç sitili ile kızlar evine giren Yasemin farklı tavırları ile dikkat çekti. Yarışmacılar da kendisinin Ece’ye benzediğini dile getirdi. İlk eleme oyununda kendisi de yer aldı ve ilk performansını gerçekleştirdi.

Adı : Yasemin
Yaşı : 22
Boyu : 1,79
Kilosu : 59
Doğum Yeri : İstanbul

Giden yarışmacı olan Ece potaya 4 kişi ile birlikte girmişti. Erdi, Zeyd, Meltem ve Ece eleme potasına girmiş ve ilk elenen isim olmuştu. Elenmesi ardından Erdi kendisi ile açıklamalarda bulundu. Kendisini samimiyetsiz bulduğunu ve halkın da Ece’yi samimiyetsiz bulduğunu ve bu yüzden elendiğini iddia etti. Bu hafta ki eleme oyunlarını kim kazanacak araba oyununu kızlar elde edebilecek mi bu hafta belli olacak.

1 YORUM

CEVAP VER