Göz6 Evi’ne İlk Elenen İsim Belli Oldu!

1
804

Göz6 Evi’ne ilk veda eden isim belli oldu. 23 Eylül Göz6 Evi’nde neler oldu? İlk elenen isim kim? Erkekler evi elenme oyunu kazandığında Erdi ile Zeyd’i eleme potasına koymuştu. Kızlar ise daha sonra Ece ile Meltem’i potaya koydu.

ERDİ VE ZEYD KURTULDU

Erdi ve Zeyd en çok oyu alan 2 isim haline geldi. Göz6 Evi’nde erkekler bu oylamada elenmedi. Erkeklerin evinden en ismi alan 1. isim Erdi oldu. 2. isim ise Zeyd olarak bu oylamadan kurtuldu. Erdi’nin 1. olması ev halkının beklediği bir sonuç değildi. Tüm herkesin yazması ile potaya çıkan Erdi, 1. sıraya yükselerek bundan sonraki elemelerdeki en büyük güç olduğunu göstermiş oldu.

ECE VEDA ETTİ

Kızlarda Meltem ve Ece eleme potasına girdi. Meltem’in konuşmalarından ve geçen oyunda yaşanan “sevinme” olayından sonra Meltem’e iyice sinirlenen kızlar, hedeflerine ulaşamadı. Özellikle Ece giderken gözyaşlarına hakim olamadı. Bu elemenin ardından Göz6 Evi’nde Meltem’e karşı tutumların ne şekilde olacağı en düşünülenler arasında. Çünkü Meltem geçen oyunlarda erkeklere tüyo verme iddiası ile karşı karşıya kalıyordu.

1 YORUM

  1. Göz6 altı evinden elenen yarışmacılar halk tarafından pek sevilmeyen kişiler. Yapılan araştırmalar baskın karakterlerin daha yatkın olduğunu gösteriyor.

CEVAP VER