Araba Oyununu Kim Kazandı?

0
390

Göz6 yarışmacıları, Göz6 aracı ile evden çıkarak hem para kazanmak hem de dışarıya çıkarak araba ile vakit geçirmek için karşı karşıya gelen kızlar ve erkekler grubunun kazananı erkekler oldu.

ARABA OYUNUNA ERKEKLER AMBORGO KOYDU

Göz6 Evi’nde bugün oynanan oyunda erkekler tekrardan yarışmayı kazandı. Yarışmayı 5-0 kazanan erkekler kazandıktan sonra Meltem’in ayağa kalkıp sevinmesi ile büyük bir tartışmanın ateşi yanmaya başladı.

MELTEM AYAĞA KALKIP SEVİNDİ

Erkekler’in 5-0’lık galibiyetinin ardından Meltem’in ayağa kalkıp erkeklerle beraber sevinmesi kızlara şok etkisi yarattı. Meltem’in sevinmesinin ardından erkeklerde puan vermeden kazanması kızları üzen bir başka durum oldu.

“MELTEM GİTTİĞİNDE BÜTÜN OYUNLARI KAZANIRIZ”

Kızlar eve gittikten sonra öncelikle Berna mutfakta Meltem’e tepkisini gösterdi. Berna’nın bağırması ile beraber Meltem hiç umursamaz tavırları ile dikkat çekti. Daha sonra kızlar masaya geçerek birbirleri ile konuştu.

YEMEK KAVGASI

Meltem mutfakta yemek kalmamasının ardından mutfağa giderek kızların yediği yemekten, hazırlanan bir tabağı alarak odaya geçti. Kızlar aralarında “bırak alsın” dese de Berna Kes, tepkisini tekrardan ortaya koyarak “yüzsüzlük” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER