Meltem ve Berna Yine Tartıştı!

3
824

Göz6 evi kızlarının yarışmacılarından Berna ve Meltem arasındaki kızışma devam ediyor. Daha öncede bir tartışma yaşıyan ikili, bu kez klima konusunda tartıştı.

Berna’nın klimayı 15 derece soğuktan fazla açmamalarını söylediği esnada, Meltem Berna’nın göbeği açık kıyafetine karşı üstüne bir şeyler girmesini söyledi. Bunun ardından Berna çıkış yaparak “Sana mı soracağım bunu?” kendini ifade etti. Meltem ise terlediğini belirterek ikili arasındaki tartışmayı alevlendirdi.

Berna giderek klimayı 15 derece soğuktan aşşağıya çekti. Daha sonra Meltem klimanın ayar yerine giderek “El mi yamak, bey mi yaman, görürsün.” diyerek klimayı tekrardan yükseltti. Tansiyon gerilirken Meltem “sıkıyorsa elle” diyerek ifadelerini sert bir biçimde gerçekleştirdi. Daha sonra Berna tekrar giderek klimayı kapattı.

ber

“YÜRÜ TUVALETE”

Meltem, Berna’nın tekrardan klimayı kapatmasına sinirlendi. Ardından “yürü tuvalete!” diyerek Berna’yı çağırdı. Tuvalette karşılıklı atışan ikiliye kimse müdahalede bulunmadı. Daha sonra Meltem çok sert söylerek tuvaletten dışarı çıktı. Meltem’in yatağa gitmesinin ardından, Berna bazı kızları mutfaktaki mini bara toplayarak  kendini ifade ederken gözyaşı döktü.

Didim Escort

3 YORUMLAR

CEVAP VER