Panorama Hakan Hatipoğlu’ndan Orhun’a Eleştiri

1
919

Göz6 Panaroma programının sunucularından Hakan Hatipoğlu, Orhun’un Fatih’e söylediği sözler hakkında eleştiride bulundu.

Hakan Hatipoğlu yaptığı açıklamalarda, Orhun’un Fatih’e karşı “sen yalaka mısın?” gibi kelimelerini yanlış bulduğunu ve kendinden 19 yaş büyük birisi olan Fatih’e böyle kelimeleri kullanması hakkında %99 haksız olduğunu söyledi.

“FATİH NE KADAR HAKSIZ OLURSA OLSUN”

Hatipoğlu, “Fatih ne kadar haksız olursa olsun, o kelimeleri kullanması yanlış” diyerek kendini ifade etti. Ayrıca Fatih’in evdeki kişilerle beraber kavga ettikten sonra yatağa geçip gözyaşı döktüğünü gören Samet, Orhun’u yanına çağırarak Fatih’ten özür dilemesini ve yaptıklarının yanlış olduğuna dair şeyler söyledi. Orhun’un ise bu söylenenlere karşı ne yapacağı yeni bölümde belli olacak.

“ERDİ KAOS’TAN BESLENİYOR”

Göz6 Panaroma programına katılan eski Survivor, Sahra Işık’ın açıklamalarında, “Erdi anlamsız bir kaostan besleniyor.” diyerek sözü masaya attı. Bu sözlere Hakan Hatipoğlu’nun da katılımıyla beraber seyircilere mikrofon tutuldu. Erdi’ye karşı bütün ev halkının belirli tepkisi sürdüğü görülürken, yarışmalarda erkek evinin nasıl bir akıbet içerisinde olacağı merak ediliyor.

1 YORUM

CEVAP VER