Erdi İle Fatih Kavga Etti!

1
1317

Zeyd ile Erdi tartışırken, salonda oturan Erdi’ye birden çıkışan Fatih, Erdi hakkında birçok söylem ortaya attı.

“Bu adamı göz göre göre kullanıyosun, kimsenin oyununa gelme” diyerek Zeyd’e öğütte bulunan Fatih, bağırmalarıyla beraber sosyal medyada çok konuşulan isim oldu. Ardından Erdi’nin Fatih’in yatağına giderek orada da bir tartışma ortamı yarattığı görüldü.

“SEN BANA KAYPAK DEDİN”

Erdi kendisine “kaypak” denildiği için Fatih’in yatağının başına giderek Ege ile konuşmasına, hatta Ege için “Elimi kezzaba batırırım, Ege’yi yazmam” demesinin ardından birçok seyircinin yorumuna uğradı.

fati

BU SEFERDE FATİH İLE ORHUN

Fatih çıkışından sonra, “Bulut çıkışımdan memnun oldun mu?” diyerek sanki çıkışı Bulut için yaptığını ifade etti. Orhun ise bu cümleden rahatsız olarak “O ne demek?” diyerek ifadelerini açıkladı. Orhun daha sonra Fatih’e karşı, “sana çok pis taktım, seni göndereceğim Fatih” dedi. Fatih’in “Haddini bileceksin” demesinin ardından daha fazla alevlenen tartışma ile erkeklerin evinde son zamanlarda çok fazla tartışma yaşandığı görülüyor. Bundan sonra ne olacak? Erdi’nin yapmak istedikleri neler? Önümüzdeki günlerde tüm soruların cevabına goz6evi.net’ten ulaşabilirsiniz.

Samsun Escort

1 YORUM

  1. Fatih doğruları söylerken Erdi ise sürekli tartışma yaratma peşinde. Orhun da saçma bir şekilde araya girip muhabbeti enteresan bir yere götürmüş.

CEVAP VER