Göz6 Kızlar – Erkekler Yeni Detaylar

5
831
göz6 evi

Yeniden merhabalar. Daha önce bir çok bilgi paylaşmıştık sizinle Göz6 Evi yarışması ile ilgili. Yine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

  1. Yarışmanın isminin önce Göz6 Evi olduğu duyurulmuştu. Daha sonra sadece Göz6 oldu. Şimdi ise Göz6 Kızlar – Erkekler oldu yarışmanın adı. İsminin böyle olması yarışmanın uzun soluklu bir yarışma olacağı ve Survivor’da olduğu gibi Kızlar-Erkekler, Aslanlar-Kanaryalar, Ünlüler-Gönüllüler gibi versiyonlarının gelecek yıllarda çıkabileceğinin sinyallerini veriyor.
  2. Daha önce sizinle paylaştığımız “Biri Bizi Gözetliyor” ya da “Ütopya” formatından farklı olarak bu yarışmanın bir evde değil iki farklı evde gerçekleşeceği konuşulmaya başlandı. Tabi bu da evlerin yine bir plato içerisinde kurulacağı ve birbirine çok yakın (karşılıklı ya da aynı bahçeye açılan) bir biçimde olacağı düşüncesini güçlendiriyor.
  3. Göz6 yarışmasının daha önce yayınlanan kısa fragmanından sonra yarışmacıların da tanıtılacağı yeni fragmanların çalışmalarının başladığı dedikoduları yayılıyor. 10 Eylül’de de ekranlardaki yerini alacakmış.
  4. Yayınlanacak olan bölümlerden üçünün Acun Ilıcalı tarafından sunulacağı paylaşılmış sosyal medyada, daha önceki yarışmaların aksine canlı yayın şeklinde olacağı söyleniyor.

 

göz6 evi

5 YORUMLAR

CEVAP VER