Göz6 Yarışmacıları Ne Zaman Belli Olacak?

2
571
göz6 evi aday

Göz6 Evi nasıl bir yarışma? Göz6 ne zaman başlayacak? Göz6 seçmeleri ne zaman? Göz6 ödülü ne? İşte aklımıza gelen sorulardan birkaçı. Hepsinin de cevabını daha önce sayfamızda paylaştık. Bugünkü sorumuz : Göz6 yarışmacıları ne zaman belli olacak?

En çok merak edilen sorulardan biri de buydu. Yarışmacılar kim olacak, ne zaman açıklanacak, ne zaman ekranlarda yer alacak?

Daha önce yayınlanan yarışmaları incelediğimizde yaklaşık olarak 3-4 hafta öncesinde adayların açıklandığını söyleyebiliriz. Survivor lar hariç tabii. Onlarda yarışmacılar bir süre daha erken belli oluyor. 3-4 hafta öncesi şeklinde düşünürsek açıklanacağı tarihin Eylül ayının başı olacağını söylemek mümkün.

 

göz6 evi aday

 

Siz de bir aday olarak daha yarışmacı olup olmadığınız kesinleşmeden reklamınızı yapmak ve büyük kitlelere ulaşmak istiyorsanız mutlaka bu yazımızı okuyun > Göz6 Yarışmacı Adayları Tanıtılıyor

İşte size bir yarışmacı adayımız > Göz6 Yarışmacı Adayı Meryem Kula

 

Siz de aşağıda bulunan kısımdan yorum yapabilir, goz6@goz6evi.net mail adresimize dilediğiniz konuyu iletebilirsiniz.

 

2 YORUMLAR

  1. selam ben de baş vuru yaptım ve iki mulakata katıldım olumlu geçti mulakatları ben kemdim ve adıma açılan sitelerim kişisel blok ve 28 bin 500 aşan grubumla her yarışmaya hazırım sizden beni seçmenizi istiyorum çünkü rakip ve engel tanımam sadece benim içeri girmem yeterli …….2812 aday no ile hakan uygun.

    • Merhaba Hakan bey. Sayfamızın Göz6 yarışmasının resmî bir sayfası olmadığını, Göz6 yarışması adına kurulmuş olan bir fan sayfası olduğunu, TV8 ve Acun Medya ile aramızda herhangi bir bağ ile ortaklık olmadığını siz değerli takipçilerimize duyurmak isteriz. Yaptığımız paylaşımların tamamen yorumlara ve araştırmalar sonucu elde edilen verilere dayandığını ve kesinlik içermediğini bildiririz. Eğer ki sayfamızda tanıtımınızı yapmak isterseniz detaylı bilgilerinizi goz6@goz6evi.net adresine bekleriz.

CEVAP VER