Göz6 Ne Zaman Başlıyor?

1
543
goz6_ne_zaman_goz6evi_net

En çok merak edilen sorulardan biri : Göz6 Evi yarışması ne zaman başlıyor?

Bir süre önce TV8 ekranlarında tanıtımı yapılan yepyeni yarışma Göz6 Evi nin detayları şu anda gerçekten bir sır perdesi. Bizlere verilen detaylar 8 erkek ve 8 kadın yarışmacının olacağı ve bunlardan birer tanesinin Survivor 2017’ye direk gideceği.

Survivor 2016’nın sonlarına doğru Acun Ilıcalı’nın Survivor konseyinde yaptığı açıklamayı dikkate alırsak Göz6 Evi nin ne zaman başlayacağı tam olarak belli değil. Çünkü Acun Ilıcalı’nın konseyde yaptığı konuşmasında birkaç defa cümlesini düzelterek Eylül ayı sonu ya da Ekim ayı başı gibi olacağını belirtti.

 

goz6_ne_zaman_goz6evi_net

 

Göz6evi.net e göre tam yaz dönemi dizilerinin o zamana kadar ayakta duranlarından artık sezon finali yapacakları, kış dönemi dizilerinin ise artık son sürat çekimlerini yaptığı ve yeni sezondaki yayın hayatına hazırlandığı süreç olan Eylül’ün 15’inden sonra ekranlarda boy göstermeye başlayacak. O dönemde diğer kanallarda izleyecek pek bir şey bulamayan insanlar TV8 e ve Göz6 ya yönelecek.

Umarım bir an önce yarışmanın detayları netleşir de biz de sayfamızda en ince ayrıntısına paylaşırız. O zamana kadar araştırmalarımız sonucu elde ettiklerimizi ve yorumlarımızı aktarmaya devam edeceğiz.

1 YORUM

CEVAP VER