Göz6 Evi ve Semih Öztürk

1
964
semih-ozturk-goz6-evi

Göz6 yarışmasının yepyeni bir formatla TV8 kanalında yayınlanacağı haberinin çıkmasından sonra akıllara gelen ilk sorulardan biri Semih Öztürk’ün rolünün ne olacağıydı.

Semih Öztürk karakterini ilk olarak Ütopya yarışması ile tanıdık. Farklı düşünce yapısı, karakteri, davranışları ve ciddi liderlik vasıfları ile birçok kişinin ilgi ve beğenisini toplamasına rağmen, yine büyük bir kesimde de ters etki yaparak Ütopya izleyicilerini iki farklı kutup haline getirmeyi başarmıştı. Ütopya yarışmasını kazanamayan Semih Öztürk destekçilerinin beklentisi karşılanmadı.

 

semih-ozturk-goz6-evi

 

Acun Ilıcalı da bu nedenle Semih Öztürk’ü Survivor 2016’ya da dahil ederek fanlarının desteğini beklemiş, uzunca bir süre yarışmaya devam eden Semih Öztürk de finallere kalarak beklentiyi karşılamıştı. Ancak Semih Öztürk uzun süre devam ettiği Survivor’da yarı final ve finale kalamayarak elenmişti.

Semih Öztürk hayranlarının Survivor 2016’da da beklentileri tam olarak karşılanmayınca akıllara doğal olarak gelen soru Göz6 Evi yarışmasında da bir rolü olup olamayacağıdır.

Şimdiki dedikodular ise Semih Öztürk’ün Göz6 yarışmasının arka planında yani casting kısmında çalışacağı yönünde. Eminiz ki farklı çalışan zihin yapısı ile onu bu bölümde çok başarılı kılacaktır.

Siz de bu konu ile ilgili fikirlerinizi aşağı kısımdaki yorum panelinden iletebilirsiniz. Teşekkürler.

1 YORUM

  1. Semih öztürk’ü çok başarılı buluyorum. Göz6 evi için yaptığı casting seçmeleride çok başarılı. Özellikle erdi’yi semihe çok benzetiyorum.

CEVAP VER