Göz6 Evi Yarışmasının Sunucusu Kim Olacak?

0
1331
goz6evi-net-sunucu Nur Tuğba Algül

TV8 kanalında Eylül ayı sonu Ekim ayı başından itibaren yayınlanmaya başlayacak olan Göz6 Evi yarışmasının yarışmacıları kim olacak sorusundan daha fazla sorulan soru sunucusunun kim olacağıdır?

TV8 kanalında şu ana kadarki yayınlanan yarışmalara ve Acun Medya’nın şimdiye kadarki düşüncelerine bakar isek birkaç ismin öne çıkıyor olduğunu söyleyebiliriz sunucu listesinde.

Kim sunucu olabilirden çok kim olmaz diye düşünüyoruz önce ona bir bakalım.

1) Alp Kırşan : Survivor yarışmasına katılmadan önce farklı programlarda ve filmlerde kendine yer bulan Alp Kırşan Acun Medya ailesine katıldıktan sonra daha bir kendini buldu sanki. Bazen hareketleri ile bazılarına yapmacık gelse de hem Survivor ödül oyunlarında sunucu olarak,hem de Survivor’da yayınlanan birçok reklamda yer alması ile uzun süre ekranlardan inmedi. Ancak bizce kendisi bu formatta bir yarışmayı sunacak seviyede henüz  değil.

goz6evi-net-sunucu alp kırşan 3 adam

 

 

2) 3 Adam dan biri ya da tamamı : 3 Adam komedi programı TV8 in en çok izlenen programlarından biri olsa da, Göz6 Evi yarışması için biraz daha ciddi, oturaklı bir sunucu olacağı kanaatindeyim.

3) Yunus Günçe, Ç ile : Yunus ne alaka diyenleriniz olacaktır mutlaka. Ancak ben Yunus Günçe’nin de yakın zamanda Acun Medya ailesine dahil olacağını düşünüyorum. Gerek düşünceleri, gerek hareketleri gerekse insan ilişkileri açısından diğerlerinden farklı olduğunu gösteren Yunus Günçe Acun Medya ailesinde iyi işlere imza atacaktır. Ama bir sunucu olarak değil. Benim düşüncem sunucu koltuğunda değil ama arka planda daha iyi işler çıkaracığıdır.

 

goz6evi-net-sunucu yunus günçe semih öztürk

 

4) Semih Öztürk : Her ne kadar sevmeyenleri olsa da ciddi bir hayran kitlesine sahip Semih Öztürk bu yarışmada bir rolde olabilir ama sunucu olarak olmayacaktır diye düşünüyorum. Başka bir yazımda Semih Öztürk ün Göz6 yarışmasındaki rolüne değineceğim. Takipte kalın.

 

Peki sunucu kim olabilir?

1) Nur Tuğba Algül : Kendisi Var mısın Yok musun? Yarışmasında keşfedildikten sonra o da Acun Medya ailesinde yerini aldı. Adını ilk olarak Ütopya yarışması ile ilgili yorumların yapıldığı Ütopya Panorama programında duyurdu. Survivor süresi boyunca da her gün televizyon karşısına geçerek saatler süren canlı yayınla Survivor Panorama da boy gösterdi. Kendisi çok başarılı bir sunucu ama bence bir panorama da bu yarışma için gelecek ki gündüz de gündemde kalsın. Göz6 Panorama sunuculuğunu da mükemmel bir şekilde yapacağından eminim ama Göz6 yarışmasının sunuculuğuna da getirilebilir. Ama bu durumda panoramayı kim sunacak sorusunun cevabı yanıtsız kalıyor. Bu nedenle bence Nur Tuğba Algül Göz6 Panorama yı sunacak.

goz6evi-net-sunucu nur tuğba algül

 

2) Öykü Serter : Bence en kuvvetli aday Öykü Serter. TV8 de İşte Benim Stilim yarışması ile jüri değişse de o hep kaldı. Kredisi yüksek diye düşünüyorum Acun Ilıcalı da. Geçmişte de birçok yarışma sunuculuğu tecrübesi mevcut. Bu nedenlerle bence Acun Ilıcalı nın Göz6 yarışması için seçeceği aday Öykü Serter olacaktır.

goz6evi-net-sunucu öykü serter

 

Tabi bunların hepsi birer düşünce. Katılır ya da katılmazsınız. İlerleyen günlerde yarışmanın detayları ortaya çıktıkça sizlerle buradan paylaşacağım. O zaman gelene kadar takipte kalın, sevgiyle kalın.

CEVAP VER