Göz6 Evi Nasıl Bir Yarışma?

0
857
acun ılıcalı gözaltı yarışması

Acun Ilıcalı TV8 kanalını aldıktan sonra gerçekten inanılmaz işlere imza attı. Önce diğer kanallarda yayınladığı oyunları Acun Medya formatıyla TV8 kanalına topladı. Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Survivor ile büyük bir izleyici kitlesini kanala bağladı.

“Bu Tarz Benim” ve “İşte Benim Stilim” yarışmalarının formatını da satın alarak büyük bir kadın izleyici kitlesi sağladı. Adından çok söz ettiren TV8 in 2014 yılında Ütopya isimli yarışması çıktı. Beklediği ilgiyi tam olarak görmese de o da sağlam bir izleyici seviyesine ulaştı.

 

acun ılıcalı gözaltı yarışması

 

Survivor 2016 yarışmasının bitimine günler kala Acun Ilıcalı bir bomba daha patlatarak yeni formatlı yarışmasını açıkladı : Göz6 Evi

Gözaltı normalde suç işleyen kişi ya da kişilerin bir veya birkaç günlüğüne poliste, jandarmada nezarethane kısmında tutulmasıdır. Buradan yola çıkarak oluşturulan formatın kapalı bir alanda, bir evde ve dışarıya çıkmalarına izin verilmeden yarışacakları düşünülebilir.

Bizim logomuzda da yer alan ve yarışmanın da logosu olan “göz” sembolü de bu evin bu alanın sürekli olarak izleneceği ve birçok kamera ile donatılacağı kesin gibi birşey. Ki zaten başka türlü olması imkansız insanlara izleyecek bir şeyler vermeyen bir yarışma olamaz.

Evlendirme programı gibi bir program olacağını da düşünmüyorum çünkü ödül olarak Survivor 2017 ye katılma hakkı veriliyor. Muhtemelen Survivor gibi zorlu olmasa da yarışmacıları zorlu oyunlar ve yarışmalar bekliyor gibi.

Yarışmacıların elenmesi ile ilgili olarak da yine muhtemelen haftalık elemeler olacak. Toplamda 16 yarışmacıdan 14ü elenecek. Her hafta biri gitse 14 hafta yani 3 buçuk ay civarı yapar. O da yarışmanın başlayacağı Ekim den itibaren hesap edersek 2017 Ocak ayının ortalarında biter. Zaten ondan bir ay sonra da Survivor başlar.

İlerleyen zamanlarda program detayları ortaya çıktıkça yine buradan paylaşacağız. Şimdilik bu kadar. İyi okumalar.

CEVAP VER